Zjistěte, jak efektivně oslovit ideální zákazníky

Doporučené postupy: zákazníci a jejich potřeby

Digitální garáž

Osvojte si základy digitálního marketingu

Rozvíjejte své podnikání vlastním tempem pomocí flexibilních personalizovaných výukových kurzů, které posílí vaši sebedůvěru a pomohou vám uspět. Zjistěte, jak vytvořit propracovanou online strategii nebo jak díky online nástrojům úspěšně exportovat.

Think with Google

Podpořte své myšlenky výzkumem a statistikami od Googlu

Think with Google je mocný nástroj pro startupy, které hledají data, statistiky a trendy v různých odvětvích, platformách a segmentech publika.

Think with Google

Podpořte své myšlenky výzkumem a statistikami od Googlu

Think with Google je mocný nástroj pro startupy, které hledají data, statistiky a trendy v různých odvětvích, platformách a segmentech publika.

Playbook for Developers

Získejte cenné tipy a doporučené postupy pro Google Play

Playbook for Developers je obchodní aplikace pro Android, která obsahuje hodnotné tipy a strategie k tomu, jak vyvinout a vydat vlastní aplikaci, zaujmout a rozšířit publikum i tržby a uspět na Google Play.

Je důležité pochopit, kolik zákazníků s jakou marží a frekvencí nákupu potřebujete, aby byl váš byznys model udržitelný. Nejprve přizpůsobujte produkt těm, kteří vaši službu potřebují neustále a váš startup jich uživí pár set místo statisíců těch, kteří službu použijí dvakrát do roka.

Ondřej Krátký
zakladatel

Trendy Google

Zjišťujte, co vaše publikum nejvíc zajímá právě teď

Trendy Google v reálném čase vyhodnocují data z Vyhledávání Google a pomáhají tak marketérům analyzovat chování spotřebitelů při vyhledávání. Pomocí ukazatelů, jako jsou sezónnost, související výrazy a regionální rozšíření zájmu, lze získat hodnotné informace o obchodních příležitostech a o tom, kdy a kde se vyskytují.

Udacity App Marketing od Googlu

Absolvujte školení o marketingu aplikací

Společnost Google ve spolupráci se společností Udacity vytvořila kurz marketingu aplikací, ve kterém se marketéři dozví, jak si rozšířit uživatelskou základnu. V kurzu se seznámíte hlavně s tím, jak poznat ideální zákazníky, jak je oslovit a jak s nimi následně komunikovat.

Market Finder

Oslovte zákazníky v globálním měřítku

Market Finder vám ve třech krocích pomůže rozjet startup v celosvětovém měřítku: pomůže vám najít ideální trh, připravit se na globální působení a oslovit zákazníky z celého světa, kteří hledají vaše produkty. S řešením Market Finder se můžete dostat k zákazníkům z celého světa bez ohledu na to, jaké produkty nabízíte, jak jste velcí či kde sídlíte.

Consumer Barometer

Zjistěte, jak lidé z různých zemí využívají internet k nakupování

Chcete zjistit, kolik lidí v Asii se online baví o svých nákupech? Kolik lidí ve věku 18–45 v Česku kupuje obuv na internetu? Consumer Barometer je bezplatný interaktivní nástroj od Googlu, který marketérům pomáhá lépe porozumět spotřebitelům v současném rychle se měnícím digitálním světě.

Primer

Získejte podrobné statistiky firmy

Aplikace Primer od Googlu nabízí detailní interaktivní lekce na různá témata, jako je zdokonalování dovedností v oblasti digitálního marketingu, pátrání po motivaci zákazníků nebo návody na vytvoření atraktivního webu.